Dzisiaj jest: 19.2.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

E-NET24 szybki internet

dodano: 2013.05.10 ważne do: 2018.01.31 wyświetleń: 387
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

E-NET24

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu szybkich łącz internetowych dla użytkowników indywidualnych oraz firm. Stosujemy do tego celu najnowocześniejszą technologię przekazu sygnału radiowego, która jest sprawdzona i niezawodna oraz eliminuje problem tzw. „ostatniej mili”, czyli odległości dzielącej operatora od lokalu użytkownika. Dysponujemy także najnowszym sprzętem – dzięki temu obalamy wszelkie negatywne stereotypy i opinie krążące na temat radiowego dostępu do Internetu. W obecnej chwili podłączenia klientów są realizowane praktycznie w większości przypadków w oparciu o sprzęt, działający w częstotliwości 5 GHz oraz MiMO (AirMax Ubiquiti Networks).

Nasza firma korzysta z łącz światłowodowych dostarczanych przez Telekomunikację Kolejową. Łącza główne są dostarczane do ważnych węzłów naszej sieci za pomocą profesjonalnych Radiolinii firmy Ceragon i Ericsson, działających w paśmie licencjonowanym. Jest to sprzęt profesjonalny, klasy operatorskiej. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Sieć nadajnik jest całkowicie oparta o rozwiązania wykorzystujące system RouterOS firmy MikroTik. Jesteśmy pierwszą firmą na terenie Podbeskidzia, kta wdrożyła ten niezawodny system – od momentu kiedy powstawał. Używamy również modułów radiowych i końcek klienckich amerykańskiej firmy UBIQUITI Networks.

Na dzień dzisiejszy nasza firma posiada największą przepustowość łącza na terenie powiatu żywieckiego. Nie ufaj firmom które wykorzystują overbooking, squid. Tylko u nas masz pewność że Twoje pasmo pozostaje zawsze wolne! Nie bawimy się w „upychanie” klient na łączach typu DSL, posiadamy połączenie (1 hop od serwera) z ognopolskimi punktami wymiany ruchu. Ping w naszej sieci do ognopolskich serwer to około 5ms, to mi samo za siebie. Działamy uczciwie, za każdy dzień bez łącza z naszej winy, zwracamy 100% kwoty za internet. Nie musisz się martwić, to zdarza się niezmiernie rzadko a ewentualne awarie są natychmiast usuwane.

Potrzebujesz hostingu? Konta mail? Tylko u nas dla każdego klienta proponujemy ekstremalnie szybki hosting i serwer mail. Gratis dla każdego klienta przez pierwsze 3 miesiące w domenie e-net24.pl. Masz własną domenę? Przenieś ją do nas! Nasze ceny Cię zaskoczą! Potrzebujesz szybkiego łącza operatorskiego? Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany naszą ofertą. Posiadamy takie łącze, że będziesz miał prawie za darmo. Oszczędzaj z nami!

Potrzebujesz Internetu i telefonu? Nie chcesz płacić za „abonament” z którego nic nie masz? Właśnie wprowadzamy opcję telefonii internetowej! Płać tylko za sekundy które wykorzystałeś! Nie nabieraj się na abonamenty, to przeżytek! Odwiedź nas nasza oferta pozytywnie Cię zaskoczy!

Kontakt
Profi Partner
ul. Stolarska 2, Żywiec, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: