Dzisiaj jest: 20.1.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

Willa Łuka i Tulin

dodano: 2017.09.18 ważne do: 2018.06.30 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy Państwa serdecznie do spędzenia urlopu w Wetlinie, na Manhattanie, u stóp połonin, w sercu wysokich Bieszczadów. Współczesne Bieszczady to góry dla smakoszy to, jakże niedawno unicestwiona, kultura Hyrniaków i Werchowyńców, to magiczne miejsca i ciągle jeszcze kilometry ciszy.

Z Wetliny rozciągają się wspaniałe widoki na szczyty Wysokich Bieszczadów - Dział, Jawornik, Paportną, Falową, Łopiennik oraz na pasmo połonin - Smerek, Przełęcz Orłowicza, Hnatowe Berdo, Połoninę Wetlińską.

ŁUKĘ zbudowaliśmy w 2003r. W naszych zamierzeniach forma architektoniczna pensjonatu i atmosfera jego wnętrz miały nawiązywać do rodzinnych wspomnień z wołyńskiej ŁUKI, niegdyś leżącej w powiecie żytomierskim. Dramatyczna historia ziem południowo-wschodniego pogranicza zatarła wszelkie ślady tamtego, nieodległego przecież w czasie, świata. W rodzinnej pamięci pozostały wspomnienia, kilka drobiazgów, zdjęć, krzeseł i wzmianka w Słowniku Ziem Polskich (wyd. 1884 r., tom 5, str. 807).

TULIN to młodszy brat Łuki. Pierwsi goście zamieszkali w nim wiosną 2008 roku. Nazwa domu nawiązuje również do tradycji rodzinnej.

Mamy nadzieję, że odnajdziecie Państwo w ŁUCE i TULINIE nastrój, który staraliśmy się stworzyć.

Oferujemy:
Pokoje: 2 lub 3 osobowe, w tym jeden z tarasem, apartamenty 1, 2 i 3-4 osobowe.
Salon z kominkiem o powierzchni 56m2.
Apartamenty i pokoje wyposażone są w telewizory (Cyfra+), lodówki, czajniki bezprzewodowe oraz internet bezprzewodowy.
Bezpłatny parking.
Miejsce na ognisko z rusztem.
Rozległy teren wokół domu (5000 m2).

Posiłki:
W całości przygotowywane w domu (śniadania i ciepłe kolacje). Do śniadania podajemy, między innymi, wędliny z własnej wędzarni i domowe konfitury. Godziny posiłków dostosowujemy do Państwa planów wycieczkowych. Na życzenie przygotowujemy dania z rusztu. W naszych domach nie ma możliwości indywidualnego przyrządzania posiłków.

Ceny noclegów od 48 do 120 zł za osobę.
Kontakt
Willa Łuka i Tulin
ul. Wetlina 95, 38-608 Wetlina, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.willaluka.pl
Podziel się: